Sklep Budowlany Castorama: Chełm, ul.Rejowiecka 179A

Verve

Produkty Verve stanowią niezbędnik dla każdego ogrodnika. Marka w swojej ofercie posiada szereg różnorodnych narzędzi oraz preparatów do pielęgnacji roślin oraz prac związanych z ich uprawą. Są to akcesoria wykonane z niezawodnych i wytrzymałych materiałów, dzięki czemu posłużą Ci przez długi czas.

W asortymencie Verve znajdziesz łopatki, motyczki i pikowniki, które przydadzą się podczas sadzenia i wysiewu roślin. Sekatory i nożyce w różnych rozmiarach posłużą do przycinania gałęzi oraz ucinania łodyg krzewów. Verve oferuje również narzędzia pomagające utrzymać porządek w ogrodzie. Posłużą do tego grabie, szczotki i szufelki. W ofercie marki dostępne są także kompletne systemy nawadniania. Wśród nich znajdziesz wytrzymałe węże ogrodowe, przyłącza kranowe, pistolety do podlewania oraz zraszacze i reparatory.

Oprócz narzędzi do pielęgnacji ogrodu, Verve proponuje także szereg preparatów usprawniających wzrost roślin. Możesz wybierać spośród różnorodnych podłoży oraz nawozów, które pozytywnie wpłyną na stan Twojej zieleni.