Sklep Budowlany Castorama: Chełm, ul.Rejowiecka 179A

Form

Projektanci marki Form stawiają na funkcjonalność i estetykę. W jej asortymencie znajdziesz wszystko, co potrzebne Ci będzie do utrzymania doskonałego porządku w Twoim domu. Regały, szafki oraz pudełka w różnych rozmiarach, otwarte i zamykane za pomocą pokrywki – to wszystko i znacznie więcej dostępne jest w ofercie Form.

Z tą marką z powodzeniem posegregujesz i z łatwością przechowasz wszystkie przedmioty, które potrzebujesz schować z zasięgu wzroku. Pojemniki dużych rozmiarów zastosujesz w garderobie do rozdzielenia poszczególnych elementów odzieży, a mniejsze wykorzystasz na biżuterię, wartościowe dokumenty czy zabawki swojego dziecka. Form umożliwi Ci także skonstruowanie szafy w zabudowie w Twoim domu. W tym celu użyjesz oferowane przez markę moduły, półki i szuflady. Całość domkniesz solidnymi i wytrzymałymi drzwiami, których wygląd i estetykę dopasujesz do wystroju panującego w danym pomieszczeniu.

Produkty Form doskonale sprawdzają się również w warsztatach oraz garażach, gdzie zachowanie porządku wśród narzędzi oraz akcesoriów samochodowych jest wyjątkowo ważne.