Sklep Budowlany Castorama: Chełm, ul.Rejowiecka 179A

Diall

Jeśli planujesz samodzielne wykańczanie mieszkania lub remont, podczas którego zmienisz wygląd swojego otoczenia, koniecznie zaplanuj te czynności z produktami marki Diall. Oferuje ona szeroki wybór artykułów, które ułatwią i uprzyjemnią niemal każdy rodzaj prac ramontowo-budowalnych.

W jej asortymencie znajdziesz między innymi zaprawy do wykładania posadzek, wyrównywania ścian oraz nakładania tynków. Przygotowane za ich pomocą powierzchnie cechują się bardzo dużą trwałością i odpornością na działanie wilgoci. Ma to szczególne znaczenie podczas montażu płytek gipsowych oraz ceramicznych. Diall pomoże Ci ułożyć je zarówno na podłodze, jak i na ścianach. Wykorzystasz do tego odpowiednie zaprawy oraz krzyżaki i szpachelki. Jeśli wolisz zastosowanie farb, marka ta oferuje Ci szeroki wybór pędzli, którymi z łatwością pokryjesz emalią wybraną przez siebie powierzchnię. A także odpowiednio ją wcześniej zagruntujesz za pomocą przeznaczonych do tego preparatów.

Przydadzą Ci także elementy odzieży, którą specjaliści Diall zaprojektowali specjalnie z myślą o samodzielnie wykonywanym remoncie – sprawdź szeroki wybór rękawic ochronnych oraz nakolanników, które ułatwią Twoją pracę.